Įmonė

UAB „ORDO” įkurta 1992 m. kovo 25 d. Įmonės veiklą sudaro kelios pagrindinės kryptys – komunalinių paslaugų teikimas Alytaus mieste ir didmeninė bei mažmeninė prekyba. Įmonės autoservise remontuojame krovininių ir lengvųjų automobilių kuro sistemas, teikiamia kompiuterinės diagnostikos paslaugas, kuro apskaitos sistemų  montavimą visų tipų transporto priemonėse.

 

Alytuje teikiame komunalines paslaugas: mechanizuotai valome gatves ir stovėjimo aikšteles, tvarkome aplinką, įrengiame ir prižiūrime žaliąsias vejas, gatvių apšvietimo tinklus ir šviesoforus.

 

Penkiose parduotuvėse prekiaujame traktoriais, žemės ūkio technika ir jų atsarginėmis detalėmis ir eksploatacinėmis medžiagomis.

 

Vykdome didmeninę  prekyba akumuliatoriais AUTOPART, įrankiais TOPTUL, žemės ūkio mašinų atsarginėmis detalėmis, eksploatacinėmis medžiagomis.

 

Autoservise naudojame pažangią  BOSCH ir NOVADITEX diagnostinę įrangą. Mūsų patirtis ir moderni įranga suteikia galimybę operatyviai ir kokybiškai  atlikti visų markių lengvųjų ir krovininių automobilių kuro sistemų remontą ir diagnostiką.

 

Įmonės aukštos kvalifikacijos mechanikų grupė montuoja dyzelinių variklių faktinių kuro sąnaudų sistemas visų tipų kelių transporto priemonėse ir kituose įrenginiuose.

Susisiekite su mumis